Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

DOMÁCA PEC NA PIZZU ALFA – PEC PRE KAŽDÉHO

Domáca pec na pizzu ALFA – nová prenosná pec na pizzu s hmotnosťou 50 kg, kompaktnými rozmermi a nezameniteľným dizajnom. Pripravená na použitie za 5 minút. Otočte 4 nastaviteľné nožičky, nainštalujte dymovú rúru a komín a máte hotovo: všetko je pripravené na váš spoločenský večer!

  • ONE dosiahne 500 ° C za 15 minút a pečie pizzu za 90 sekúnd
  • rozmery rúry 73x55x48 cm a hmotnosť iba 50 kg

  • je ideálna pre tých, ktorí chcú piecť skutočnú neapolskú pizzu pri vysokých teplotách.

Vďaka deflektoru patentovanému spoločnosťou Alfa teplo z výstupu dymu pomaly uniká, takže rúra ponúka veľmi vysoký výkon. Otvorenie rúry ALFA umožňuje pohodlne skontrolovať a piecť pizzu.

Plocha na pečenie má rozmery 60 x 40 cmTeplomer Alfa Forni vám pomáha regulovať teplotu v závislosti od typu pečenia. Dvierka pece majú okienko uprostred, takže môžete piecť aj pri zatvorených dvierkach a kedykoľvek skontrolovať jedlo. Komora je vyrobená výlučne z vystuženej nehrdzavejúcej oceleDvojitá vrstva z keramických vlákien prispieva vo vnútri k dlhému a konštantnému teplu a nezanecháva príliš vysokú teplotu vonkajšieho povrchu. Pec spotrebuje málo dreva. Za jeden večer spotrebujete 2 kg dreva. Používajte dodávaný košík na drevo. Pri pečení nemusíte pridávať veľa dreva. 4 spodné platne majú hrúbku približne 3 cm a pomaly uvoľňujú teplo. Vďaka pribalenému príslušenstvu – malej lopatke typu „push and pull“ môžete pec ONE používať ihneď po nákupe a piecť pizzu alebo chlieb.

Domáca pec na pizzu ALFA

Domáca pec na pizzu ONE na drevo

890.00 bez DPH / balenie,
1,068.00 s DPH / balenie

Domáca pec na pizzu ALFA

Domáca pec na pizzu ONE na plyn

1,390.00 bez DPH / balenie,
1,668.00 s DPH / balenie

Domáca pec na pizzu ALFA

Set na grilovanie BBQ 500

120.00 bez DPH / balenie,
144.00 s DPH / balenie

test

test2

Domáca pec na pizzu ALFA